Collection: Fruit & Bread Baskets
-
Basket LOUNGE LIVING 24cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $134 USD
- Sale price
- $134 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carry away basket | blue + steel
- Vendor
- XLBoom
- Regular price
- $114 USD
- Sale price
- $114 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carry away basket | red + black
- Vendor
- XLBoom
- Regular price
- $114 USD
- Sale price
- $114 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Porcelain Bread Box White 38cm
- Vendor
- ASA
- Regular price
- $100 USD
- Sale price
- $100 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Porcelain Bread box white 30cm
- Vendor
- ASA
- Regular price
- $55 USD
- Sale price
- $55 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bread bin GOURMET
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $94 USD
- Sale price
- $94 USD
- Regular price
-
$204 USD - Unit price
- per
Sold out -
Bread box
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $160 USD
- Sale price
- $160 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
LINEAR Bread Basket 23cm
- Vendor
- Sambonet
- Regular price
- $86 USD
- Sale price
- $86 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Linea Q Bread Basket 30cm
- Vendor
- Sambonet
- Regular price
- $85 USD
- Sale price
- $85 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Linea Q Bread Basket 24cm
- Vendor
- Sambonet
- Regular price
- $72 USD
- Sale price
- $72 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Basket PEEL 26cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $147 USD
- Sale price
- $147 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Basket CONCEPT 26cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $62 USD
- Sale price
- $62 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Basket LOUNGE LIVING 26cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $134 USD
- Sale price
- $134 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Basket LOUNGE LIVING 13cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $80 USD
- Sale price
- $80 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Basket LOUNGE LIVING 30cm
- Vendor
- WMF
- Regular price
- $56 USD
- Sale price
- $56 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out